Co robić...
po uszkodzeniu mózgu?

 

Jeżeli Twój bliski jest po udarze czy też doznał innego uszkodzenia mózgu, mogą go boleśnie dotykać problemy związane z:

  • Zaburzeniami mowy

  • Ubytkami pamięci

  • Trudnościami z uwagą

  • Zaburzeniami wzrokowo-przestrzennymi

  • Trudnościami emocjonalnymi

  • Zaburzeniami połykania

 

Zwróć się do neuropsychologa - do mnie. Spróbuję pomóc uporać się z problemami i przywrócić życie chorego do stanu zbliżonego sprzed choroby. Przeszło 15 lat doświadczenia klinicznego i 750 pacjentów w diagnostyce neuropsychologicznej dają mi pewność w działaniu, a Tobie szansę na pomoc.

Napisz do mnie:

dr Bartłomiej Swebodziński

KIM JESTEM?

 

W ramach własnej praktyki codziennie spotykam pacjentów po udarach mózgu, z urazami czaszkowo-mózgowymi, po usunięciu guza mózgu, po nagłym zatrzymaniu krążenia czy po różnych niedotlenieniach lub zatruciach mózgu. Jestem neuropsychologiem. Staram się chorym pomóc w pokonywaniu ich codziennych trudności, prowadząc z nimi rehabilitację neuropsychologiczną. Pomaga mi w tym stosowana analiza zachowania. Dlatego terapia, którą prowadzę, wywodzi się z psychologii behawioralnej. Przyjąłem jej założenia teoretyczne ze względu na skuteczność terapii, którą oferuję pacjentom. Ponadto prowadzę różne zajęcia na warszawskich uniwersytetach, ucząc studentów różnych aspektów diagnozy i terapii neuropsychologicznej, a także podstaw psychologii z psychologią muzyki.

Choroby otępienne dotykają nas często. Nasi bliscy tracą podstawowe umiejętności. Zapominają tego, czego się nauczyli przez całeżycie. Zapominają o nas, o sobie samym. Nie rozpoznają najbliższego otoczenia i najbliższych sobie osób, nas - dzieci, wnuków ... Tego nie zatrzymamy, ale możemy spowolnić. Właśnie w tym może pomóc neuropsycholog. Jestem do Twojej dyspozycji.

Procesy otępienne, Alzheimer i inne.

POZWÓL SOBIE POMÓC!

Jeżeli Twój bliski przeszedł udar lub doznał innego poważnego uszkodzenia mózgu, albo z innej nieznanej przyczyny, cierpi na zaburzenia pamięci i (lub) mowy, nie rozpoznaje swoich bliskich i przedmiotów z najbliższego otoczenia, może potrzebować profesjonalnej pomocy, ta strona jest adresowana do Ciebie.

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!